יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט

חדשות לוד

ראש העיר לוד הרכיב קואליציה – השבעת המועצה החדשה ב-19 למרץ בבית העירייה - חדשות לוד ברמלוד נט

ראש העיר לוד הרכיב קואליציה – השבעת המועצה החדשה ב-19 למרץ בבית העירייה

לקראת שבת קודש, הודיע ראש העיר לוד עו"ד יאיר רביבו כי "עלה בידי" להרכיב קואליציה יציבה, לאחר שסיכם עקרונית עם 3 הסיעות הגדולות שהן מצטרפות לסיעת הליכוד בראשותו ויכהנו בקואליציה. אנו בישומון "רמלודנט באר יעקב" פרסמנו זאת, וכעת מעדכנים את הידיעה בהרחבה ומתי ייערך טקס השבעת חברי המועצה החדשים

בין הבירה לצ'ייסר: צעירי לוד ערכו בחירות משלהם ובילו ב'פאב התחנה' - חדשות לוד ברמלוד נט

בין הבירה לצ'ייסר: צעירי לוד ערכו בחירות משלהם ובילו ב'פאב התחנה'

מערכת הבחירות שהתקיימה במדינת ישראל וכן בעיר לוד הגיעה ביום חמישי האחרון גם ל'פאב התחנה' השוכן ברחוב גרטבול 2, 48 שעות לאחר שנחתמה בניצחון מוחץ של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו. ה'פאב' שפועל בכל חמישי בשעות הערב עד חצות הלילה, ערך לאורחים קרב בחירות בין הבירה לצ'ייסר.

אריה לוי חייב להיות סגן ראש עיר בשכר! כי הגיע הזמן!!! - חדשות לוד ברמלוד נט

אריה לוי חייב להיות סגן ראש עיר בשכר! כי הגיע הזמן!!!

במשך למעלה מעשר שנים, שאריה לוי משמש כמשנה לראש העיר, הממונה על תיק הספורט ויושב בראש הוועדה להנחה במיסים. במשך כל השנים הללו, הוא הסתמן כחבר המועצה הפעיל והבולט ביותר בין חברי המועצה. מעטים מתושבי לוד לא מכירים את אריה, ואת הרצון הטוב שלו לעזור לכל אדם באשר הוא אדם, בכל שעות היממה, עם כל הלב והנשמה, ללא תירוצים ודחיות. אריה הוא פשוט אדם שכולו נתינה ואהבה. נשמה טובה, במלוא מובן המילה.את כל פעילותו הציבורית עשה אריה לוי עד היום בהתנדבות. גם אם הוא לא דורש זאת היום, לאחר ההישג הנפלא של סיעת "לוד ביתנו" בבחירות, הגיע הזמן שאנחנו התושבים, נדרוש זאת במקומו. אנחנו הלודאים, שלעולם לא נרתעים מלפנות אליו בבקשת עזרה, כי יודעים שתמיד נענה בחיוב ובאהבה אין קץ. אריה לוי חייב להיות סגן ראש עיר בשכר, כי אין ראוי ממנו. אריה לוי חייב להיות סגן ראש עיר בשכר, כי הוא תרם די והותר, ועכשיו הגיע הזמן שהוא יתוגמל כראוי, כיאה להשקעה העצומה שהוא השקיע, משקיע וללא ספק עוד ישקיע. בעיר לוד ובנו, הלודאים!