יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

  דוד יפרח: "שדות דן-זה הבית שלי ושל כל תושבי המועצה, דתיים וחילוניים כאחד!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "שדות דן-זה הבית שלי ושל כל תושבי המועצה, דתיים וחילוניים כאחד!"

דוד יפרח,  עומד בראשות המועצה האזורית "שדות דן" כבר שמונה שנים, וניכר מאוד כי המועצה שקיימת משנת 1952 לבשה בשנים האחרונות פנים חדשות, אשר שינו כמעט עד בלי הכר, את פניהם של תשעת היישובים המרכיבים את המועצה אשר מיתגה את עצמה ולא רק בזכות שמה החדש "שדות דן" שכבש את השם הישן "עמק לוד".

מועצת "שדות דן" קוראת לסטודנטים שלה להירשם לקבלת המלגה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

מועצת "שדות דן" קוראת לסטודנטים שלה להירשם לקבלת המלגה

דוד יפרח: "במסגרת הנגשת ההשכלה הגבוהה, ע"י המועצה האזורית 'שדות דן', המהווה אחת ממשימותיה החשובות של המועצה על הרצף החינוכי לקידום לימודים אקדמיים, תעניק המועצה מלגות לרווחת הסטודנטים המתגוררים בכל אחד מתשעת היישובים של המועצה. המועצה רואה בכם הסטודנטים משאב אנושי חשוב לשגשוגה. לפיכך, אנו מעודדים מעורבות ועשייה חברתית."

דוד יפרח פעל יחד עם צוותי החירום של שדות דן במוקדי ההצפה ב"שדות דן" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח פעל יחד עם צוותי החירום של שדות דן במוקדי ההצפה ב"שדות דן"

אתמול (שלישי) בשעות אחה"צ נתנה הסופה "כרמל" את אותותיה באזורנו וגשמים רבים שירדו בפרק זמן קצר גרמו להצפות וסכנות של ממש למספר בתים  ביישובי המועצה האזורית "שדות דן". צוותי הביטחון והתחזוקה בראשות ראש המועצה דוד יפרח, בשיתוף עם ארגון מתנדבים בכפר וחברי הצח"י ביישובים, יצאו אל מוקדי ההצפה ובעזרת משאבות וציוד הנדסי נוסף טיפלו בהצפות ומנעו נזק רב. צוותים אלה נשארו בכוננות והמשיכו  לסייע לתושבים ככל הנדרש במהלך הלילה. 

שעת סיפור מעניינת עם מנהלת מחלקת הגיל הרך ב"שדות דן" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

שעת סיפור מעניינת עם מנהלת מחלקת הגיל הרך ב"שדות דן"

במסגרת העשרת הגנים והעלאת השיח הרגשי, רכשה מועצת "שדות דן" לגני הילדים ערכת "סיפורי חיות" הכוללים 51 קלפים וספר מצורף. בערכה זו כל קלף מפנה אותנו לעמוד בספר עם סיפור מאוייר עם מסר ועצה. במהלך השבועות האחרונים עוברת הגב' מיכל נתיב מנהלת מחלקת גיל הרך בין גני הילדים ביישובי מועצת "שדות דן" ומעבירה פעילויות מהנות המלוות בתוכן עשיר ושעת סיפור לילדי הגנים המתוקים. הערכה ניתנת כמתנה לגנים כדי שיוכלו הצוותים המקצועיים להמשיך לעבוד ולהינות.

 רכבת ישראל השלימה  הפרדה מפלסית המבטלת מפגש כביש-מסילה בכפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

רכבת ישראל השלימה הפרדה מפלסית המבטלת מפגש כביש-מסילה בכפר חב"ד

רכבת ישראל השלימה עוד פרויקט הפרדה מפלסית המאפשרת את ביטולו של מפגש הכביש מסילה בכפר חב"ד והוסיפה כ-160 מקומות חנייה לנוסעי הרכבת בתחנת כפר חב"ד הפרויקט שעלותו כ-60 מיליון שקלים יאפשר שיפור הבטיחות של כלל משתמשי הדרך, שיפור השירות הרכבתי באיזור השפלה והמרכז, וצמצום גודש התנועה באזור.

האזרחים הוותיקים של "שדות דן" חגגו את חנוכה באירוע שיא ב"משמר השבעה" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

האזרחים הוותיקים של "שדות דן" חגגו את חנוכה באירוע שיא ב"משמר השבעה"

הבוקר (שני) התקיים אירוע חגיגי ענק לסיכום אירועי חודש האזרח הוותיק של המועצה האזורית "שדות דן". ארוע השיא לציון הנושא היה מסיבת חנוכה גדולה ומושקעת במושב "משמר השבעה". וותיקי המועצה התקבלו לקול מנגינת כינור והתכבדו בארוחת בוקר מפנקת ובריאה.  מנכ"ל המועצה- שאול צבעוני, בירך את הנוכחים וסיפר על התכניות של המועצה בתחום האזרחים הוותיקים. לאחר מכן הוצגו פעילי מועצת החכמים שעובדים בשיתוף פעולה לאורך השנה עם היחידה למשאבי קהילה במועצה. שיא האירוע היה מופע של הזמר אודי יאן שסחף את המשתתפים בצליל וזמר! תודה לכל הפעילים והמשתתפים על אירוע שמח ומכובד ועל חודש גדוש פעילויות מגוונות ומעשירות!

התושבים הוותיקים נהנו ללמוד על בטיחות ומוגנות במושב יגל - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

התושבים הוותיקים נהנו ללמוד על בטיחות ומוגנות במושב יגל

אתמול (שלישי) התקיים בוקר מוגנות לתושבים וותיקים, במועדון יגל עם לוחמי אש מכבאות והצלה ראשל"צ. במהלך היום התקיימו הרצאות בנושא בטיחות בבית בחורף, ומוגנות ברשת ובמרחב הציבורי. ההרצאות הועברו על ידי לוחם האש שי גרינברג מתחנת ראשלצ.  התושבים הוותיקים הודו למועצה, לוועד המקומי ולכבאות והצלה ראשל"צ על היום המעשיר, המשמעותי והחשוב.