יום רביעי, 04 באוקטובר 2023, י"ט תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח: "נתב"ג לא יכול להגדיל את שטחו על חשבון "שדות דן" ללא הסכמת חברי אגודות היישובים! - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "נתב"ג לא יכול להגדיל את שטחו על חשבון "שדות דן" ללא הסכמת חברי אגודות היישובים!

עורך היישומון "רמלודנט-באר יעקב" פנה אמש (מוצ"ש) לדוד יפרח, ראש מועצת "שדות דן", כדי לקבל את תגובתו ל"עיסקה" המוזרה לכאורה, בין רשות שדות התעופה לבין אגודת מושב צפרייה. דוד יפרח מסר כי בשנת 1995 כאשר נתב"ג החל את פרוייקט טרמינל 3, נעשתה פנייה לאגודת מושב צפרייה, וזו נדחתה מיד. דוד העביר לכתבנו את המכתב המתפרסם כאן כדי להבהיר את סיפור המעשה, ולשים קץ לעיסקת הנדל"ן שאין לה כל כוונה להתממש, כי למושב צפרייה יש עתיד משלו, במסגרת "שדות דן".

דוד יפרח: "אמשיך לפעול להגדלת הכנסות המועצה כדי להצמיח את דור העתיד לתפארת המדינה!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "אמשיך לפעול להגדלת הכנסות המועצה כדי להצמיח את דור העתיד לתפארת המדינה!"

לראש המועצה האזורית "שדות דן", דוד יפרח, יש קבלות רבות על עשייה בלתי פוסקת למען הקהילה בכל הגילאים, ללא יוצא מן הכלל, ובלי העדפות מפלות. דוד, מכהן גם כיו"ר רשות ניקוז ירקון, איגוד המשרת 40 רשויות מקומיות במרכז המדינה. כמו כן מכהן כיו"ר איגוד ערים מט"ש איילון, המטפל בשפכים של הרשויות: מודיעין, מודיעין עילית, שוהם, המועצות האזוריות: גזר, חבל מודיעין, מטה בנימין ושדות דן, רמלה, לוד, בית דגן ובאר יעקב. דוד פועל בשיתוף פעולה ובהרמוניה עם כל חברי המועצה ותשעת ועדי היישובים של המועצה האזורית. השלים את כל החוסרים שהיו חסרים עד לפני העשור האחרון: הקמת מוסדות חינוך, מועדוני נוער ומועדונים לגיל השלישי. הקמת מפעלי תרבות ובילוי בשעות הפנאי. פיתוח וסלילת כבישים ושיפור פני היישובים. הכפלת מקומות החנייה במחלף שפירים-חנה וסע, שותפות עם עיריית לוד בניהול והפעלת אזור תעשייה בגודל של שני מיליון וחצי מ"ר - פעילות אשר תניב מיליוני ש"ח ל"שדות דן" להעצמת הפעילות למען הצמחת דור העתיד של ילדי המועצה, לתפארת המדינה.

דוד יפרח ימשיך לעבוד בשביל תושבי המועצה האזורית שדות דן! - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח ימשיך לעבוד בשביל תושבי המועצה האזורית שדות דן!

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית שדות דן, השיק השבוע ביום שלישי את קמפיין הבחירות שלו לראשות המועצה, כדי להמשיך ולנהל את המועצה ולהמשיך את התפתחותם של תשעת יישובי המועצה. אתמול (רביעי) פרסם דוד פוסט בפייסבוק, עם חזון, לו שותפים תושבי המועצה על תשעת יישוביה. הפוסט מתפרסם כאן בהמשך:

10 מפעמים (דפיברילטורים) של מד"א חולקו לכונני מד"א בכפר חב"ד ובצפריה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

10 מפעמים (דפיברילטורים) של מד"א חולקו לכונני מד"א בכפר חב"ד ובצפריה

בטקס שהתקיים במושב צפריה במעמד סגן יו״ר המועצה האזורית שדות דן הרב בנימין ליפשיץ, סגן מנהל מרחב איילון במד״א עודד שינקמן, מנהל תחנת מד"א בכפר חב"ד איציק לוי ובכירי המרחב, חולקו 10 מפעמים תרומת אגודת ידידי מד״א בישראל לכונני מד״א תושבי צפריה וכפר חב״ד.

מליאת המועצה וכל חברי הוועדים המוניציפליים של מועצת שדות דן הביעו תמיכה בדוד יפרח - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

מליאת המועצה וכל חברי הוועדים המוניציפליים של מועצת שדות דן הביעו תמיכה בדוד יפרח

בני קורש - יו"ר הוועד המוניציפלי של היישוב משמר השבעה, ארגן אירוע יוצא דופן, אליו הוזמנו חברי הוועדים המוניציפאלים, ועדי האגודות, חברי המליאה מכל ישובי המועצה האזורית שדות דן. אורח הכבוד באירוע הזה היה כמובן דוד יפרח, ראש המועצה. היה זה מפגש חברים אשר נועד להביע תמיכה מקיר לקיר במועמדות של ראש המועצה דוד יפרח, לכהונה שלישית בראשות המועצה. כזכור, בבחירות האחרונות שהתקיימו בשנת 2018 לא היה מועמד מתחרה, שהציג את מועמדותו מול זו של דוד יפרח, אשר סיים באותה עת את הקדנציה הראשונה בראשות המועצה. כנראה שבבחירות הקרובות יהיה לפחות מועמד אחד אשר יתמודד על התפקיד הנכסף.

צוות מד"א הוזמן לבר המצווה של פעוט שהצילו לפני 13 שנים בכפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

צוות מד"א הוזמן לבר המצווה של פעוט שהצילו לפני 13 שנים בכפר חב"ד

ב-11 לספטמבר 2010 נקרא צוות מד"א לאישה הכורעת ללדת בבית בכפר חב"ד. רגעים בודדים לאחר שהצוות הגיע למקום התברר כי הלידה אינה שגרתית, מדובר היה בלידת עכוז והתינוק נמצא במצב מסכן חיים. לאחר דקות ארוכות של פעולות רפואיות מורכבות הסתיים תהליך הלידה, אבל התינוק נולד כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד"א בראשות הפראמדיק איצ'ו ליבוביץ יחד עם משתלמת קורס פראמידיקים מירית חלפון והחובשים שניאור ציק ואורן רוני החלו מיד בפעולות החייאה מאומצות ולאחר כ-10 דקות מורטות עצבים ליבו של התינוק שב לפעום, הוא הונשם ופונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשצוות מד"א מתפלל לשלומו. בבית החולים מצבו של התינוק השתפר וכחודשים לאחר הלידה המורכבת, הוזמנו צוותי מד"א לחגוג עם המשפחה את ברית המילה המרגשת, שם נחשף שמו - שמואל.

3 לכודים חולצו משריפת דירה בכפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

3 לכודים חולצו משריפת דירה בכפר חב"ד

לפנות בוקר הוזנקו צוותי כיבוי של תחנת איילון בפיקודו של רב רשף איציק בן אדרת לשריפת דירה בכפר חב"ד.  הצוותים הגיעו למקום האירוע ומיד זיהו את הבעירה בקומה הראשונה ,מיד פרסו קווי מים וחתרו למגע עם הבעירה כאשר מוקד הבעירה היה ארון חשמל שבער וגרם לבעירה של הציוד סביבו.  מתנדבי תחנת איילון בכפר חבד שהגיעו ראשונים לאירוע פירקו את סורגי הקומה הראשונה ועזרו  לחלץ 3 לכודים שהועברו ופונו על ידי גורמי הרפואה להמשך טיפול . לאחר זמן קצר השיגו שליטה על הבעירה.