יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח קיים אתמול (שני) פגישת עבודה פוריה מאוד עם שרת הפנים איילת שקד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח קיים אתמול (שני) פגישת עבודה פוריה מאוד עם שרת הפנים איילת שקד

בפגישת העבודה של דוד יפרח עם שרת הפנים נדונו בנושאים שעומדים על סדר היום ונדרשים לטיפול כמו: טיפול בעבירות המתרחשות במתחם אבו ליבדה, מענקי האיזון וכן שורה של נושאים נוספים שהם בליבת העיסוקים של המועצה. שרת הפנים הייתה קשובה לצורכי המועצה והיעדים  לקידום במהלך השנה הקרובה.

תושב רמלה נעצר אמש (ראשון) כחשוד בירי ליד כפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

תושב רמלה נעצר אמש (ראשון) כחשוד בירי ליד כפר חב"ד

אמש נתקבלו דיווחים במוקד המשטרה על שמיעת יריות בשטח הפתוח בסמוך לכפר חב"ד. בסריקות שערכו שוטרים שהוזעקו לאירוע, אותר רכב שננטש במקום בתוכו נמצא מחסנית ריקה. בהמשך הגיע למקום חשוד שטען שהרכב שנמצא נגנב ממנו. בסריקות של השוטרים אותרו בפרדס סמוך רובה מסוג M-16, מחסניות, תחמושת, כוונת טלסקופית וסכין. החשוד (26, רמלה) נעצר לחקירה והיום יובא בפני שופט לבקשת המשטרה להאריך את מעצרו.

אלון אולארצ'יק חגג אתמול יום הולדת 70 עם גימלאי מועצת "שדות דן" במושב אחיעזר - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

אלון אולארצ'יק חגג אתמול יום הולדת 70 עם גימלאי מועצת "שדות דן" במושב אחיעזר

אתמול (שני)  התכנסו גימלאי המועצה בבית התרבות במושב אחיעזר למופע מרהיב של הזמר אלון אולארצ'יק.  היה מופע מרגש ומיוחד. דוד יפרח: "שמחנו ונהננו לראות את הקהל משתתף ושר את השירים המוכרים של האומן."  זקני המועצה ידעו כי השבוע חל יום הולדתו ה- 70 של הזמר אלון אולארצ'יק והם ציינו זאת בשירי ימי הולדת ובזר פרחים שהעניקו לאלון אולארצ'יק בצרוף לנשיקות. ראש המועצה דוד יפרח, הודה על שיתוף הפעולה עם המשרד לשיוויון חברתי על השתתפותו במימון האירוע ועל ההיענות הגדולה של גימלאי המועצה.