יום שני, 05 ביוני 2023, ט"ז סיון ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח: "המועצה הקימה 'סיירת ניקיון' בשיתוף הוועדים ביישובים, למען היישובים!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "המועצה הקימה 'סיירת ניקיון' בשיתוף הוועדים ביישובים, למען היישובים!"

"סיירת הניקיון"  כוללת רכב עם סייר, המגיעה ליישובים ומבצעת עבודות ניקיון שוטפות, כמו ניקיון פינות המיחזור, פינוי מפגעים שונים מהרחובות, שטיפת מדרכות ועוד. למיזם, אשר ממומן על ידי המועצה בשיתוף וועדי היישובים, מטרה אחת והיא שיפור ושידרוג חזות היישובים והרחבת המודעות לסביבה נקייה ואיכותית.

דוד יפרח: "יישובי שדות דן, מתחדשים ולובשים פנים חדשות!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "יישובי שדות דן, מתחדשים ולובשים פנים חדשות!"

גאווה מקומית לראות את אלה לצד אלה צומחים ומחדשים בכל היישובים ובשיתוף הוועדים המקומיים. מועדון הנוער אשר נבנה במושב חמד, פיתוח תשתיות וגינון בכפר חב"ד, חידוש והקמת כביש ומדרכה בניר צבי, הסבת תאורת רחוב לתאורת לד בגנות, התקנת שולחנות מדגם "טופבול" (Top ball) בכל מרכזי היישובים, תכנון מועדון נוער בזיתן, תכנון מרכז חדשנות ויזמות ביגל, השלמת תכנון לביצוע הסדרת שני צמתים בצפריה, שיפוצים ושדרוגים בבתי הספר ועוד.

דוד יפרח: "תודה לשרה מירי רגב ולאנשי צוותה על אישור תוכניות שונות בתחומי התחבורה בשדות דן!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "תודה לשרה מירי רגב ולאנשי צוותה על אישור תוכניות שונות בתחומי התחבורה בשדות דן!"

אתמול (חמישי) קיים דוד יפרח, ראש המועצה האזורית שדות דן, יחד עם הצוות המקצועי במועצה, ישיבת עבודה עם שרת התחבורה הגב' מירי רגב, מ"מ מנכ"ל משרד התחבורה ומנכ"ל נתיבי ישראל- אבנר פלור, מנכ"ל רכבת ישראל- מיכה מייקסנר, ואנשי צוות נוספים. בישיבה זו,  דנו בשורה של נושאים אשר בתחום ליבת העיסוק התחבורתי במועצת שדות דן.

"שדות דן" מתכננים עתיד מושלם לתלמידים ולקהילה כולה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

"שדות דן" מתכננים עתיד מושלם לתלמידים ולקהילה כולה

ראש המועצה האזורית "שדות דן" - דוד יפרח, מכהן בתפקידו הרם, זו השנה העשירית, והוא עושה זאת באהבה רבה ובמסירות אין קץ, תוך הקפדה על כל הפרטים, קטנים כגדולים, כדי שכל הקהילות בכל היישובים של המועצה, יהנו מכל השירותים שהמועצה מחוייבת להגיש ולהנגיש לתושביה. לפני חג החירות, כתבנו נפגש עם ראש המועצה כדי לשמוע ממנו על תוכניות הפיתוח של המועצה, והאם הוא מתכוון להמשיך ולכהן כראש המועצה בקדנציה השלישית? אכן תשבותו היתה מהירה והחלטית: ,כן בוודאי!"

מועצת "שדות דן" הקדימה את חגיגת פורים לגיל הרך ברוח "מגילת אסתר והאגדות"  - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

מועצת "שדות דן" הקדימה את חגיגת פורים לגיל הרך ברוח "מגילת אסתר והאגדות" 

מארגני הנשף הודו בחום רב,  לראש המועצה האזורית, דוד יפרח, על התמיכה בהפקת ערב כזה ועל התייצבותו במקום כדי לברך את המעמד. כמו כן הודו ליו"ר ועד העובדים, שתרם את חלקו לאירוע ולוועד מושב זיתן על האכסנייה. וכמובן..  לכל מי שהגיעה לשמוח ולשמח!!!