יום ראשון, 05 בדצמבר 2021, א' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

ח"כ בנימין נתניהו הפתיע את דוד יפרח בכפר חב"ד

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית "שדות דן", אירח את ראש הממשלה לשעבר, ח"כ בנימין נתניהו ואת רעייתו יחד עם חברי כנסת, לרגל יום חג הגאולה י"ט כסלו.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: ח"כ בנימין נתניהו עם ראש המועצה דוד יפרח וח"כ אמיר אוחנה

ראש הממשלה לשעבר וכיום יו"ר האופוזיציה , ח"כ בנימין נתניהו,  ביקר השבוע ביום שלישי בכפר חב"ד, לרגל יום חג הגאולה המתקיים בי"ט בכסלו מאז שחרורו מהמאסר של האדמו"ר הראשון של תנועת חב"ד, לפני 223 שנים.

ח"כ נתניהו עם רעייתו שרה, ח"כ אוחנה ודוד יפרח

ח"כ בנימין נתניהו ורעייתו יחד עם חברי כנסת מתנועת הליכוד השתתפו בהתוועדות המרכזית שהתקיימה בכפר חב"ד.  ח"כ בנימין נתניהו נשא נאום שריתק אליו את אלפי המשתתפים בהתוועדות. בין היתר גילה ח"כ נתניהו כי כאשר שימש כשגריר ישראל באו"ם, ביקר אצל הרבי מלובביץ', בפגישה הזו הרבי ביקש מהשגריר נתניהו להמשיך ולשרת את המדינה באו"ם, אך נתניהו סירב לבקשתו של הרבי. "חב"ד אצלי זה משפחה, תמשיכו במלאכת הקודש" 

ח"כ נתניהו עם הרב יעקב גלויברמן

בין יתר דבריו אמר נתניהו "חב"ד אצלי זה משפחה.... להצדיע לכם, תמשיכו במלאכת הקודש".

"היום הזה לצערי מהול בעצב גדול", המשיך ראש האופוזיציה, "חזרנו היום מהשבעה של אליהו קיי שנלקח מאתנו על ידי מרצח נתעב. אלי רצה שלום עלי אדמות.

"אני אומר, כשאומרים לי 'שלום עושים עם אויב', אני אומר 'שלום עושים עם אויב שרוצה לעשות שלום'. אתם יודעים איך הרבי מליובאוויטש קרא לאו"ם? בית השקר הנצחי".

אלפי חסידי חב"ד חוגגים בכפר חב"ד בי"ט כסלו תשפ"ב

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: