יום ראשון, 29 במאי 2022, כ"ח אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

מתחם דהמש מצטרף לשטח המוניציפלי של רמלה

שרת הפנים איילת שקד החליטה לאמץ את ההמלצה של מנכ"ל משרד הפנים יאיר הירש, לצרף את מתחם דהמש לעיריית רמלה. המתחם עד היום, היה בשליטת המועצה האזורית שדות דן.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

ג'אק שיטרית

רמלודנט באר יעקב

בתמונה: השרה איילת שקד וראש המועצה דוד יפרח
אתמול (רביעי) התקבלה החלטה חשובה ביותר ע"י שרת הפנים השרה איילת שקד.  השרה אישרה  את המלצת מנכ"ל משרדה מר יאיר הירש להעביר את מתחם דהמש מתחום שיפוט המועצה האזורית שדות דן לעיר רמלה וזאת במסגרת שתי החלופות אשר הוחלטו ע"י הוועדה הגיאוגרפית והוצגו בפניי מנכ"ל המשרד.

מתחם דהמש. (צילום: ויקיפדיה)
דוד יפרח, ראש המועצה האזורית שדות דן,  מברך את השרה על החלטתה המושכלת ורואה בהחלטה להעביר את מתחם דהמש כהחלטה משמעותית אשר תשפיע  מאוד לטובה על המועצה האזורית שדות דן  ועל תושביה. 
בהחלטתה מנעה השרה מצב אבסורדי לפיו הייתה נדרשת המועצה האזורית שדות דן כרשות קטנה, להוצאות תקציביות גדולות בהן אין ביכולתה לעמוד, בעוד שהחלופה הנבחרת הינה עיר מעורבת בה קיימים כלל השירותים הנדרשים לתושבי המתחם כמו חינוך, תעסוקה, בריאות, רווחה, תרבות וכו'.
כידוע עתידו של המתחם נידון במהלך השנים האחרונות בפניי גורמים בכירים כמו רוה"מ, היועמ"ש לממשלה, שרים, גורמי התכנון  ועוד. כלל הגורמים סברו כי יש להעביר את דהמש מתחום השיפוט המוניציפאלי של מוא"ז שדות דן והחלטת השרה היום מעידה על רצינות הדיון וניתוח הפרטים עד לעומקם.

 

מתחם דהמש. (צילום: ויקיפדיה)

"אני מאחל לכולנו החלטות רבות מסוג זה המיטיבות עם המועצה וראויות לשלטון המקומי.
סוף שבוע בפתח... שבת שלום וסופ"ש נעים לכולכם!", כך סיכם ואמר דוד יפרח.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
תודה להרסת העיר רמלה (ל"ת)
רמלאי | 09:11   12.05.22