יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח נטע עצים לאורך נחל שפירים ונהנה מסיפורי חב"ד בכפר

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית שדות דן, פרסם אתמול בדף הפייסבוק של המועצה, את הפוסט שבהמשך, כדי לשתף את כל תושבי המועצה, בחוויה האדירה והכפולה שריגשה אותו מאוד:

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

" השתתפתי היום בשני פרויקטים קהילתיים מרגשים במיוחד, האחד השקת מקטע ראשון בשיקום נחל שפירים, מיזם אותו אני מלווה במסגרת תפקידי כראש המועצה ויו"ר רשות ניקוז ירקון, ונועד לחבר בין הקהילה לנחל. במסגרת זו ניטעו עצי תאנה, זית, חרוב, שיזף ועוד בסמוך לנחל, ושיחים על גדותיו.

כמו כן הילדים נטלו חלק בפעילות חינוכית והטיסו עפיפונים. אוטוטו נתחיל בשיקום המקטע השני אשר תוקצב בסך של כחמישה  מיליון ש"ח. תודה לצוותי המקצוע ברשות הניקוז ובמועצה וכן לחברות וחברי קהילת הנחל מיישובי המועצה, אשר פועלים רבות ובהתנדבות למען הצלחת הפרויקט.
במסגרת הפרויקט השני התקיים   הערב אירוע אשר סיכם תהליך ארוך של מיזם "סיפורי חיים כפר חב"ד" המיזם מתמקד בחיזוק מורשת היישוב בפעילות ליצירת אמנות תיעודית מקורית המבוססת על סיפור חייהן של נשים וותיקות תושבות כפר חב"ד.

החיבור הבינדורי שנוצר בין נערות מרכז הגזוזטרא שכתבו את סיפור החיים מפי נשות הכפר, מחזק את החוסן הקהילתי, מעלה את קרנן של של נשים וותיקות אלה כגיבורות מקומיות, יוצר חומרים ייחודיים לארכיון ההיסטורי של הכפר ותוצרים מעוררי ההשראה. תודה לנערות הגזוזטרא, לשלומית סטמבלר, חיה בן שטרית ושירן נעים על ההובלה, הליווי וההנחיה. מרגש!"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: