יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

מליאת המועצה וכל חברי הוועדים המוניציפליים של מועצת שדות דן הביעו תמיכה בדוד יפרח

בני קורש - יו"ר הוועד המוניציפלי של היישוב משמר השבעה, ארגן אירוע יוצא דופן, אליו הוזמנו חברי הוועדים המוניציפאלים, ועדי האגודות, חברי המליאה מכל ישובי המועצה האזורית שדות דן. אורח הכבוד באירוע הזה היה כמובן דוד יפרח, ראש המועצה. היה זה מפגש חברים אשר נועד להביע תמיכה מקיר לקיר במועמדות של ראש המועצה דוד יפרח, לכהונה שלישית בראשות המועצה. כזכור, בבחירות האחרונות שהתקיימו בשנת 2018 לא היה מועמד מתחרה, שהציג את מועמדותו מול זו של דוד יפרח, אשר סיים באותה עת את הקדנציה הראשונה בראשות המועצה. כנראה שבבחירות הקרובות יהיה לפחות מועמד אחד אשר יתמודד על התפקיד הנכסף.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בני קורש - יו"ר הוועד המוניציפלי של הישוב משמר השבעה, ארגן אירוע יוצא דופן, אליו הוזמנו  חברי הוועדים המוניציפאלים, ועדי האגודות, חברי המליאה מכל ישובי המועצה  האזורית שדות דן. אורח הכבוד באירוע הזה היה כמובן דוד יפרח, ראש המועצה. 
היה זה מפגש חברים אשר נועד להביע תמיכה מקיר לקיר במועמדות של ראש המועצה דוד יפרח, לכהונה שלישית בראשות המועצה.
כזכור, בבחירות האחרונות שהתקיימו בשנת 2018 לא היה מועמד מתחרה, שהציג את מועמדותו מול זו של דוד יפרח,  אשר סיים באותה עת את הקדנציה הראשונה בראשות המועצה. כנראה שבבחירות הקרובות יהיה לפחות מועמד אחד אשר יתמודד על התפקיד הנכסף.

דוד יפרח, הופתע לטובה כאשר הבין את מהות האירוע וכשהוא מתרגש מהמעמד נשא את הדברים הבאים: 

"תודה לכל חברי הועדים המוניציפאלים, ועדי האגודות, חברי המליאה מכל יישובי המועצה, שהגיעו ביום חמישי האחרון למפגש חברים ותמיכה בי לראשות המועצה.  התרגשתי מהפירגון הרב, האהדה והחברות שהפגנתם כלפיי. 
המועצה שלנו חשובה לי במיוחד, ומהיום שבו נבחרתי לתפקיד, אני נותן את כל כולי למען התושבים בשדות דן ולפיתוח הישובים. באתי לעבוד עבורכם ואני גאה בתוצאות המרשימות שהשגנו יחד למען ציבור תושבי המועצה. 
האחדות שלנו והחברות הם הכוח שיבטיח את המשך הפיתוח והשגשוג של המועצה והישובים. 
בכוונתי להמשיך לעבוד עבורכם תושבי שדות דן, ולפנינו עוד חמש שנים עם תוכניות גדולות של עשייה חינוכית, כלכלית וחברתית וב"ה כפי שנהגנו עד כה, יחד נמשיך, נעשה, ונצליח!"

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: