יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות עמק לוד, דן

בחירות שדות דן: הודעה מאת דוד יפרח - ראש מועצה אזורית שדות דן

ביום שלישי, 27 בפברואר, י"ח אדר א', יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. להלן דבריו של דוד יפרח ראש המועצה של שדות דן לתושבי האזור.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונות: דוד יפרח ראש מועצת חבל מודיעין .

"תושבים וחברים יקרים, ביום שלישי, 27 בפברואר, י"ח אדר א', יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות. לנוכח הימים המורכבים והמתוחים בחברה הישראלית, וכן הלחימה בגזרות הדרום והצפון, החלטתי למקד את מסע הבחירות שלי בנושאים עיקריים בלבד ולהימנע מהוצאות מיותרות. אני מאמין ויודע שהדרך בה אני מוביל את המועצה במרוצת השנים האחרונות היא ברורה, מוכרת ושקופה לכלל ציבור התושבים. הבחירות הקרובות הן הזדמנות לחשוף בפניכם את ההישגים הרבים אותם קטפנו יחד עם הוועדים המקומיים וחבריי מליאת המועצה, להציג את התוכניות לעתיד ולבקש את אמון הציבור מחדש.
 

מערכת בחירות בימי חירום ומלחמה, היא רצופת דילמות ומחייבת רגישות ציבורית לרחשי העם ברמה הלאומית. יחד עם זאת  ודווקא בתקופה זו, חשוב לנהל חיי שגרה, להוכיח שליטה באירועים ולהחדיר תחושת ודאות וביטחון בתושבים. החל מיום השבעה באוקטובר ועד כה, נחשפתם ליכולותיה של המועצה בחירום. יכולות עליהם שקדנו ואותם רכשנו במהלך השנים האחרונות ובהם הקמנו חדר הפעלה מצוייד במיטב המכשור המודרני, הקמנו והכשרנו צוותי חירום יישובים, רכשנו ציוד מלא לצוותי החירום, הכשרנו כיתות כוננות, הקמנו ולמדנו לעומק את צורכי המכלולים בחירום ועוד. כל אלה עמדו לזכותנו בפרוץ המלחמה וליבי מלא גאווה כאשר בימים אלה  רשויות חזקות כמו: קריית אונו, פתח תקווה, גבעת שמואל, מודיעין ועוד מגיעים אלינו להתרשם מחדר הבקרה ומוקד הבקרה אשר במועצה. דווקא בתקופה מורכבת זו, חשוב שההובלה תהיה בידיים אחראיות ומנוסות היודעות לקבל החלטות באופן שקול ובטוח.

ב-27 בפברואר תושבי שדות דן  ייצאו להצביע וכעת יותר מתמיד חשוב לי להעביר לכם את המסר שרק עם תמיכתכם בי, יתאפשר לי להמשיך ולקדם את כל תוכניות העבודה הרבות העומדות על הפרק לחמש השנים הקרובות. בשנים האחרונות חוללנו מהפכות רבות עבורכם בכל תחומי החיים ועיסוקיי המועצה, ויש  בידנו רעיונות רבים ואופק רחב להציע עבורכם.
 אני רואה זכות נעימה לבקש את אמונכם בי ואני מתחייב כי אמשיך לעבוד בשבילכם ולהשקיע ביום המחר!"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: