יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות עמק לוד, דן

בשדות דן, דוד יפרח ממשיך קדימה

בצל מלחמת חרבות ברזל ולאחר בחירות ארוכות ומתישות שנמשכו כחצי שנה, נפגשנו עם ראש מועצת דן, מר דוד יפרח לראיון לקראת חג הפסח, וזאת לאחר שנבחר לקדנציה שלישית לראשות מועצת שדות דן, ולאחר שנבחר לעוד קדנציה לתפקיד יו"ר מט"ש איילון ויו"ר רשות ניקוז ירקון, השולטת על כ-40 רשויות הכוללות גם את ת"א ואת כל יישובי השרון

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: דוד יפרח ראש מועצת שדות דן בלשכתו

לכבוד חג הפסח הבא עלינו לטובה, ערכנו ראיון עם דוד יפרח - ראש המועצה האזורית שדות דן

לדוד יפרח -ראש המועצה האזורית שדות דן, יש קבלות רבות על עשייה בלתי פוסקת למען הקהילה בכל התחומים, ללא יוצא מן הכל  ובלי העדפות מפלות.
יפרח פועל בשיתוף פעולה ובהרמוניה עם כל חברי המועצה החדשים ועם תשעת ועדי היישובים של כל המועצה.

חג שמח מר דוד יפרח, כיצד אתה מתמודד עם ההתנהלות השוטפת לנוכח המצב בו המדינה שרויה?
 "לצערנו אנו נמצאים מעל חצי שנה מאז ה7 באוקטובר 2024, היום הארור הזה, במצב לא נורמלי, שנמשך עד עכשיו, כאשר אתה מראיין אותי ועדיין 133 חטופים וחטופות מבנינו ובנותינו, נמצאים בידי ארגון הרשע, חמאס הנתעב, כאשר אנחנו לא יודעים מה עלה בגורלם.  כולי תפילה שכולם יזכו לחגוג כבר את חג החירות הקרוב עם משפחותיהם בבתיהם בריאים ושלמים. כמובן, שהמצב המאתגר הזה שעדיין שריר וקיים, הכניס אותנו להיערכויות רבות ובלתי צפויות הכרוכות בהשקעה ובמשאבים רבים למען הבטחת ביטחונם של התושבים, שכמובן הוא הדבר החשוב ביותר מבחינתי. אנו נמשיך עד שנחזור לשגרה בע"ה והמלחמה הארורה הזו תהיה אחרינו עד לניצחון המוחלט של עם ישראל. בהזדמנות זו אני רוצה לפנות בנימה אישית לתושבי שדות דן ולומר להם שאני רואה בביטחונם במעלה ראשונה, ויחד עם כל צוות עובדי והנהלת המועצה, אנו נמשיך לעשות הכל על מנת להקנות להם את הביטחון המקסימלי במצב הקשה הזה."


ישיבת חירום בשדות דן עקב המצב


הכנסת מיגוניות לישובי שדות דן

האם המצב עליו דיברת פגע בתפקוד המועצה או במתן השירותים?
"אני רוצה להדגיש, שלמרות המצב המורכב, העשייה במועצה לא נפגעה כלל וממשיכה כסדרה. אנו ממשיכים לגדול ולהתפתח וממשיכים בפיתוח הפרויקטים שעל הפרק, בראשם אזור התעשייה הצפוני שהינו בשותפות עם עיריית לוד, ממשיכים לדאוג לפיתוח ושדרוג התשתיות בכל היישובים במועצה ובמתן כל השירותים המוניציפליים לכל תושב ותושבת"


דוד יפרח עם אליהו סמנכ"ל פינוי ופיתוח, בדיון להוספת כיתות גן ובתי ספר בשדות דן

מבחינה פוליטית מה קורה במועצה?
 "עברנו בחירות בשעה טובה, בנינו קואליציה חזקה שממשיכה לעבוד ולהתעסק בעשייה. אני רוצה להדגיש שהבחירות מאחורינו ואני אמשיך לשרת את כלל תושבי שדות דן כפי שעשיתי עד עתה. כולם תושבים שלי ללא יוצא מן הכלל. אני רוצה לנצל את הבמה ולברך את כל חברי המליאה על בחירתם ומאחל לכל חברי המליאה וותיקים לצד חדשים, הצלחה רבה ועבודה פורייה ומשמעותית לטובת תושבי שדות דן. הקדנציה הנוכחית תעמוד בסימן תנופת הפיתוח הכלכלי, קידום תוכניות פדגוגיות במערכת החינוך, שיפור תשתיות וחזות היישובים, הקמת מוסדות ציבור וחיזוק הקהילה. אני נחוש להמשיך בדרכי, תוך שיתוף פעולה הדוק עם חבריי למליאת המועצה והוועדים המקומיים להשגת יעדים אלה שיביאו בשורה של ממש ליישובי וקהילת שדות דן."


ישיבה ראשונה של מליאת מועצת  שדות דן בראשות דוד יפרח

לסיום...
"אני מאחל לכל תושבי שדות דן ולכלל תושבי מדינת ישראל, חג פסח שמח, מי ייתן והחג החירות הזה יביא עימו בשורות טובות ומשמחות, ונזכה לראות את החטופים והחטופות, נשים, גברים, מבוגרים, חיילים וחילות ילד ותינוק, מסובים עם בני משפחותיהם סביב שולחן החג, בביתם בריאים ושלמים, ושכל חיילי צבא הגנה לישראל ישובו בשלום לביתם ונזכה לביטחון אמיתי ונזכה להיות מאוחדים ללא מלחמות פנימיות וחיצוניות, כי רק ביחד ננצח את אוייבינו מבחוץ ומבפנים. חג שמח."

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: