יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

"שדות דן" מתכננים עתיד מושלם לתלמידים ולקהילה כולה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

"שדות דן" מתכננים עתיד מושלם לתלמידים ולקהילה כולה

ראש המועצה האזורית "שדות דן" - דוד יפרח, מכהן בתפקידו הרם, זו השנה העשירית, והוא עושה זאת באהבה רבה ובמסירות אין קץ, תוך הקפדה על כל הפרטים, קטנים כגדולים, כדי שכל הקהילות בכל היישובים של המועצה, יהנו מכל השירותים שהמועצה מחוייבת להגיש ולהנגיש לתושביה. לפני חג החירות, כתבנו נפגש עם ראש המועצה כדי לשמוע ממנו על תוכניות הפיתוח של המועצה, והאם הוא מתכוון להמשיך ולכהן כראש המועצה בקדנציה השלישית? אכן תשבותו היתה מהירה והחלטית: ,כן בוודאי!"

מועצת "שדות דן" הקדימה את חגיגת פורים לגיל הרך ברוח "מגילת אסתר והאגדות"  - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

מועצת "שדות דן" הקדימה את חגיגת פורים לגיל הרך ברוח "מגילת אסתר והאגדות" 

מארגני הנשף הודו בחום רב,  לראש המועצה האזורית, דוד יפרח, על התמיכה בהפקת ערב כזה ועל התייצבותו במקום כדי לברך את המעמד. כמו כן הודו ליו"ר ועד העובדים, שתרם את חלקו לאירוע ולוועד מושב זיתן על האכסנייה. וכמובן..  לכל מי שהגיעה לשמוח ולשמח!!!

דוד יפרח: "שמחתי לחוות את המיזם 'רואים אותנו 2023' בביה"ס ניר צבי" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "שמחתי לחוות את המיזם 'רואים אותנו 2023' בביה"ס ניר צבי"

יוזמת "רואים אותנו 2023" של ביה"ס ניר צבי, במועצה האזורית 'שדות דן' שמה דגש על מרחב חינוכי המקדם תחושת שייכות ושוויון הזדמנויות. דוד יפרח, ראש המועצה, התרשם מאוד מעומק העשייה הפדגוגית  הענפה והמגוונת, כמו כן נהנה מאוד לפגוש תלמידות ותלמידים, צוות חינוכי ובני משפחות שהקבצו ובאו לחוות ולהתנסות בדרכי ההוראה והלמידה של בית הספר. ראש המועצה הודה לדרור גרשטיין מנהל בית הספר, ולצוות החינוכי על המחויבות, המסירות והיצירתיות בערב מושקע ומרשים במיוחד.