יום שני, 22 באפריל 2024, י"ד ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות עמק לוד, דן

שדות דן: מיזם משותף של האגף לשירותים חברתיים ומנהיגות הורים מיוחדת - חדשות שדות דן ברמלוד נט

שדות דן: מיזם משותף של האגף לשירותים חברתיים ומנהיגות הורים מיוחדת

מיזם מקסים בשיתוף האגף לשירותים חברתיים ומנהיגות הורים מיודת בשדות דן במסגרתו  מחולקות ערכות פעילות ייחודיות להפגה וחיזוק החוסן האישי והמשפחתי של ילדים/ בוגרים עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם.  בערכה חוברת פעילויות לילדים, אביזרים מגוונים ליצירה ומשחק וחוברת הדרכה להורים! 

חדשות שדות דן - מלגת אסיף סטודנטים למען החקלאות - חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות שדות דן - מלגת אסיף סטודנטים למען החקלאות

מועצה אזורית שדות דן בשיתוף עם מפעל הפיס ומשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי מייחסים חשיבות רבה לשיקום החקלאות המקומית ולכן מעניקים מלגות לימודים לסטודנטים בשנת הלימודים האקדמית תשפ"ד (2023-2024). קריטריונים לקבלת המלגה בפירוט בכתבה. יש להגיש את המלגה עד ליום 15/12/23

חדשות שדות דן: "מעבדת הדמיון": מרחב תגליות אינטראקטיבי - חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות שדות דן: "מעבדת הדמיון": מרחב תגליות אינטראקטיבי

מועצה אזורית שדות דן בראשות דוד יפרח, קיימה טקס פתיחה בבתי הספר ממ"ד "תורת משה ו"ניר צבי" לכיתות החדישות "מעבדת דימיון. בטקס השתתפו מנהלי קרן אתנה, מנהלים ומורים מבתי הספר ונציגות ההורים ובשנה הקרובה בכוונתו של ראש המועצה, האזורית שדות דן, מר דוד יפרח, להקים מעבדות נוספות שיותאמו לתוכנית הלימודים בבתי ספר נוספים. 

דוד יפרח: "הקב"ה ישמור על החטופים, יחייהם ויחזירם במהרה לגבולם ולביתם, אמן!"  - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "הקב"ה ישמור על החטופים, יחייהם ויחזירם במהרה לגבולם ולביתם, אמן!" 

המועצה האזורית "שדות דן" קיימה אתמול אירוע מרשים ומרגש עד דמעות, במושב יגל בשיתוף ועד התושבים המקומי. האירוע נועד להרים קול זעקה עד השמיים, באמצעות תפילה מלאת רגש, לחזרתם של החטופים ושמירה על חייהם של לוחמי צה"ל הנלחמים על ההגנה על בתי ישראל בדרום ובצפון הארץ.