יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח: " 137 מיליוני ₪ - תקציב המועצה לשנת 2023 תקציב החינוך - 58 מיליון ₪ !!!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: " 137 מיליוני ₪ - תקציב המועצה לשנת 2023 תקציב החינוך - 58 מיליון ₪ !!!"

דוד יפרח - ראש המועצה: ״אני שמח להגיע למעמד הזה של הצגת התוכנית בפני תושבי המועצה, תוכנית כוללנית, שעליה אנחנו עובדים כבר שנים. ייחודה של התוכנית שהיא מותאמת לכל אחד מתשעת היישובים וליעדים, שהצבנו למועצה.  התוכנית נותנת מענה למרחב הכפרי עם דגש על שמירה על הבית שלנו ועל השטחים הפתוחים. הגיע הזמן לעשות סדר בתכנון המועצתי לישובים ולהחליט מה נכון לנו ומה עלינו לשפר."

שבת ארגון של "בני עקיבא" ב"שדות דן" - הבטחה למנהיגות אדירה! - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

שבת ארגון של "בני עקיבא" ב"שדות דן" - הבטחה למנהיגות אדירה!

דוד יפרח: "שבת הארגון מסכמת חודש ארוך של עשייה,  אשר מביאה לידי ביטוי את השורשיות הישראלית ממנה  אנחנו יונקים ציונות, תורה, מוסר וערכים, להצמחת דור חדש בקהילה, כאשר הילדים של היום הם המנהיגים של מחר וכשרונות העתיד, אותם אני משוכנע לחלוטין שנפגוש בעמדות מפתח בחברה הישראלית."

תרגיל חירום בוצע אתמול בהצלחה במועצה האזורית "שדות דן" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

תרגיל חירום בוצע אתמול בהצלחה במועצה האזורית "שדות דן"

 אתמול (שלישי) לאורך כל היום ועד לשעות הערב המאוחרות, צוותי המקצוע במועצה האזורית "שדות דן" בשיתוף פיקוד העורף וגורמי הביטחון, תירגלו תרחישים שונים לשעת חירום, במרכז ההפעלה החדש אשר בבניין המועצה, עם צוותי החירום של היישובים. 

ותיקי "שדות דן" נהנו מפעילות מיוחדת לסיכום "חודש האזרח הוותיק בשדות דן!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

ותיקי "שדות דן" נהנו מפעילות מיוחדת לסיכום "חודש האזרח הוותיק בשדות דן!"

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית שדות דן: "ההענות המרשימה של ציבור ותיקי "שדות דן" מרשימה במיוחד ומעוררת השראה  להמשיך ולפתח תוכניות ואירועים מיוחדים לוותיקים. תודה לעמותת מטב, למוסד ביטוח לאומי סניף רמלה, ולקופות החולים מכבי וכללית, על השתתפותם בהפקת האירוע."

רוכב אופנוע נהרג לאחר החלקה על הכביש סמוך לכפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

רוכב אופנוע נהרג לאחר החלקה על הכביש סמוך לכפר חב"ד

הלילה בשעה 02:03 התקבל דיווח  על אופנוע שהחליק בכביש 44 סמוך לצומת חב''ד לכיוון רמלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר-אסף הרופא, גבר כבן 36 במצב אנוש תוך  פעולות החייאה שם נקבע מותו.  הפאראמדיקים של מד"א אייל רוט ופז גוטמן סיפרו: "ראינו אופנוע על הכביש ובשוליים  שכב גבר בשנות השלושים מחוסר הכרה, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו החייאה מתקדמת וממושכות תוך פינוי דחוף לבי"ח שם נקבע מותו."

המשטּרה הודיעה  על ביטול אירוע "בושייאף"  המתוכנן הערב במושב זיתן - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

המשטּרה הודיעה  על ביטול אירוע "בושייאף"  המתוכנן הערב במושב זיתן

המשטּרה הודיעה  על ביטול אירוע "בושייאף"  המתוכנן הערב במושב זיתן, בהיעדר רישיון עסק מהרשות המקומית ואי עמידה בחוק הבטיחות, לאחר שהמארגן, חרף פניות המשטרה במהלך החודש האחרון, לא עמד בתנאי הרישוי הנדרשים, באופן המסכן את בטחון הציבור.