יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח: "יישובי 'שדות דן' ממשיכים לצמוח ולהתחדש אחרי הקורונה!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "יישובי 'שדות דן' ממשיכים לצמוח ולהתחדש אחרי הקורונה!"

ראש המועצה האזורית "שדות דן", דוד יפרח, מסכם את הפעילות של שנת תשפ"ב. פעילות אשר התרחשה ועדיין מתרחשת ברחבי המועצה - כבישים ורחובות נסללים, מוקמים מועדונים ומבני ציבור, בתי הספר והגנים שלנו מתחדשים בתכניות לימודים ופרויקטים ייחודיים, הילדים ובני הנוער נהנים משפע של חוגים ופעילויות, המבוגרים יוצאים לטיולים, פעילי איכות הסביבה מצילים נחלים, האימהות – משחקות בליגת מאמאנט ובני גיל הזהב משתפים פעולה על מנת ליצור כאן קהילה מלאת עניין ועשייה גם לוותיקים. לכל העשייה הנהדרת שותפים עובדי המועצה בשיתוף עם הוועדים המקומיים בכל יישוב אשר מובילים יחד תהליכים חדשניים.

דוד יפרח: " תזכרו תמיד שאתם דור העתיד שלנו!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: " תזכרו תמיד שאתם דור העתיד שלנו!"

ראש המועצה האזורית "שדות דן" התעורר הבוקר עם חיוך גדול על פניו, לאור העובדה כי ארגוני המורים ומשרדי הממשלה, הצליחו לסכם ולהסכים על תוכנית אשר תשפר את מעמדם של עובדי ההוראה, ותחסוך החל מהשנה הבאה, את הצורך מההורים להעדר מהעבודה או להטיל על סבא וסבתא את הטיפול בילדיהם, כדי שעובדי ההוראה יחגגו את חגי "אסרו חג" וחלק מימי חוה"מ ואחרים.להלן ברכתו של דוד יפרח לרגל החג הראשון במסגרת חגי תשרי תשפ"ג:

הרב יוסף יצחק קמינצקי, נבחר מחדש לתפקיד יו"ר המועצה הדתית ב"שדות דן" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

הרב יוסף יצחק קמינצקי, נבחר מחדש לתפקיד יו"ר המועצה הדתית ב"שדות דן"

באסיפה מיוחדת, נבחר מחדש - לאחר התמהמהות של חודשיים - יושב ראש המועצה הדתית של מועצה אזורית שדות דן, הרב יוסף יצחק קמינצקי.  ראש המועצה האזורית דוד יפרח ניהל את הישיבה, והשתתף נציג המשרד לשירותי דת הרב אבינועם קוטשר. הרב יוסף יצחק קמינצקי, נבחר פה אחד, לאחר שהוכיח חריצות ויעילות בשירות מסור לטובת ולרווחת תושבי היישובים של "שדות דן."

אגף החינוך  בעידוד ראש המועצה דוד יפרח, יזם פרוייקט חדש הכרת 'הישוב שלי'  - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

אגף החינוך  בעידוד ראש המועצה דוד יפרח, יזם פרוייקט חדש הכרת 'הישוב שלי' 

במסגרת הפרויקט יצאו השבוע 3 כיתות ה' מביה"ס בית רבקה בוגרות בכפר חב"ד,  לסייר במושב זיתן בבית כנסת בושאייף ובמשמר השבעה בחוות דגיגים "דנציגר דיסקוס" , במטרה להכיר את המושבים השכנים ומקומות נפלאים הפעילים בתחום שיפוט המועצה האזורית שדות דן.