יום שלישי, 16 באפריל 2024, ח' ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח: "קיום הנחיות פיקוד העורף, העניקו חיים לתושבים ב'שדות דן'!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "קיום הנחיות פיקוד העורף, העניקו חיים לתושבים ב'שדות דן'!"

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית "שדות דן": "אני מעריך מאוד את תושבי המועצה ללא יוצא מהכלל, שמקיימים הלכה למעשה את הנחיות פיקוד העורף והמועצה. אומנם נגרם נזק כבד מאוד לשתי דירות ועוד ארבע דירות ניזוקו באופן חלקי, למזלנו רק שני תושבים נפגעי חרדה נלקחו למרכז הרפואי "שמיר-אסף הרופא", נתפלל בע"ה שיבריאו במהרה!"

דוד יפרח: "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "באנו לחזק ויצאנו מחוזקים!"

חוסן קהילתי בימים אלה בא לידי ביטוי באופן בו תשומת הלב ממוקדת ותומכת באלה הנושאים בנטל והם משפחות החיילים המגויסים למשימות צה"ל. מחלקת התרבות במועצה יזמה והפיקה, מתנדבות ומתנדבים מבני הנוער בכל היישובים במועצה, פגשו אותם הבוקר והעניקו להם שי קטן לשבת כמחווה, תמיכה והזדהות. באנו לחזק ויצאנו מחוזקים

דוד יפרח נטע עץ זית בדיוק במקום שבו פגע טיל באחד מיישובי "שדות דן". - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח נטע עץ זית בדיוק במקום שבו פגע טיל באחד מיישובי "שדות דן".

עץ הזית הטבוע על סמלה של העיר לוד, שכנתה הטובה של מועצת "שדות דן", מקשט בגאון החל מהשבוע, את מרכז היישוב שבו נפל השבוע טיל שמטרתו היתה לחסל את היישוב ולרצוח כמה שיותר ישראלים. ראש המועצה דוד יפרח, מצא לנכון לנצל את החפירה שהטיל יצר, כדי לנטוע עץ זית.

דוד יפרח: "נתב"ג לא יכול להגדיל את שטחו על חשבון "שדות דן" ללא הסכמת חברי אגודות היישובים! - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "נתב"ג לא יכול להגדיל את שטחו על חשבון "שדות דן" ללא הסכמת חברי אגודות היישובים!

עורך היישומון "רמלודנט-באר יעקב" פנה אמש (מוצ"ש) לדוד יפרח, ראש מועצת "שדות דן", כדי לקבל את תגובתו ל"עיסקה" המוזרה לכאורה, בין רשות שדות התעופה לבין אגודת מושב צפרייה. דוד יפרח מסר כי בשנת 1995 כאשר נתב"ג החל את פרוייקט טרמינל 3, נעשתה פנייה לאגודת מושב צפרייה, וזו נדחתה מיד. דוד העביר לכתבנו את המכתב המתפרסם כאן כדי להבהיר את סיפור המעשה, ולשים קץ לעיסקת הנדל"ן שאין לה כל כוונה להתממש, כי למושב צפרייה יש עתיד משלו, במסגרת "שדות דן".

דוד יפרח: "אמשיך לפעול להגדלת הכנסות המועצה כדי להצמיח את דור העתיד לתפארת המדינה!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט

דוד יפרח: "אמשיך לפעול להגדלת הכנסות המועצה כדי להצמיח את דור העתיד לתפארת המדינה!"

לראש המועצה האזורית "שדות דן", דוד יפרח, יש קבלות רבות על עשייה בלתי פוסקת למען הקהילה בכל הגילאים, ללא יוצא מן הכלל, ובלי העדפות מפלות. דוד, מכהן גם כיו"ר רשות ניקוז ירקון, איגוד המשרת 40 רשויות מקומיות במרכז המדינה. כמו כן מכהן כיו"ר איגוד ערים מט"ש איילון, המטפל בשפכים של הרשויות: מודיעין, מודיעין עילית, שוהם, המועצות האזוריות: גזר, חבל מודיעין, מטה בנימין ושדות דן, רמלה, לוד, בית דגן ובאר יעקב. דוד פועל בשיתוף פעולה ובהרמוניה עם כל חברי המועצה ותשעת ועדי היישובים של המועצה האזורית. השלים את כל החוסרים שהיו חסרים עד לפני העשור האחרון: הקמת מוסדות חינוך, מועדוני נוער ומועדונים לגיל השלישי. הקמת מפעלי תרבות ובילוי בשעות הפנאי. פיתוח וסלילת כבישים ושיפור פני היישובים. הכפלת מקומות החנייה במחלף שפירים-חנה וסע, שותפות עם עיריית לוד בניהול והפעלת אזור תעשייה בגודל של שני מיליון וחצי מ"ר - פעילות אשר תניב מיליוני ש"ח ל"שדות דן" להעצמת הפעילות למען הצמחת דור העתיד של ילדי המועצה, לתפארת המדינה.